فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت

فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت

در این مطلب به برسی فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت می پردازیم.

کارخانه ام دی اف کیمیا گلستان

گروه صنعتی گلستان با توجه به توان و پتانسیل موجود و استفاده بهینه از فرآورده های چوبی و در راستای ارتقای تولید ملی در سال ۱۳۷۷ اقدام به تأسیس و راه اندازی یک خط تولید فشرده نمود و در ادامه با توجه به نیاز کشور، خطوط تکمیلی آن را به بهره برداری رساند. در سال ۱۳۹۲ با توجه به تجربه و توان فنی، به منظور حمایت از تولید ملی و کاهش واردات، یک خط تولید ام دی اف با آخرین تکنولوژی روز دنیا به دست مدیران و متخصصان گروه نصب و راه اندازی شد.

ام دی اف سفید تولید کارخانه کیمیا چوب گلستان، از بهترین نوع ام دی اف سفید موجود در بازار های تهران و سایر شهرهای کشور است.

ام دی اف سفید بسیار مناسب برای تولید انواع وسایل تزیینی منازل از جمله بوفه، سرویس خواب، کمد دیواری، کابینت آشپزخانه، مبلمان، میز تلویزیون و میز غذاخوری و … می باشد. علت اصلی انتخاب اغلب مشتریان عزیز ام دی اف سفید برای دکوراسیون داخلی منزل خود، رنگ سفید آن است. زیرا رنگ سفید، از نظر علمی رنگی خنثی محسوب می شود و قابلیت این را دارد با تمامی رنگ ها، هماهنگ شود. دلیل دیگر انتخاب ام دی اف سفید این است که فضا را بازتر نشان دهد که در صنعت طراحی یک اصل مهم است.

دفتر فروش ام دی اف تهران

انواع ورق های ام دی اف ممتاز گلستان، یکی از محبوب ترین محصولات چوبی می باشد که در ایران نمایندگی های مختلف جهت پخش و فروش عمده آن وجود دارد. در این نمایندگی و دفتر فروش می توان انواع مختلف ام دی اف خام و سفید را با ابعاد گوناگون که به صورت بسته بندی موجود است، ملاحظه نمود.

فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت
فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت

کیفیت MDF گلستان

اصلی ترین هدف شرکت کیمیا چوب گلستان کیفیت و مرغوبیت ام دی اف است. شرکت کیمیا گلستان در این مسیر انواع گواهی های استاندارد ایرانی و جهانی را کسب کرده است. انواع گواهی نامه های دریافتی این شرکت عبارتند از:

  • ایزو 9001-2015
  • ایزو OHSAS 18001
  • گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ایزو 17025
  • گواهینامه استحکام فیزیکی اوراق فشرده چوبی
  • گواهینامه عدم وجود تاول و گسیختگی
فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت
فروش عمده ام دی اف گلستان تضمین کیفیت

روکش ملامینه ام دی اف گلستان

ام دی اف خام در صنعت ساختمان سازی و به خصوص کابینت سازی کاربردی ندارد. چون ام دی اف خام به تنهایی مقاومت زیادی در برابر رطوبت ندارد. برای همین با دستگاه های پرس ام دی اف را روکش می کنند. شرکت کیمیا گلستان هم ام دی اف های خام تولیدی خود را روکش کرده سپس به بازار عرضه می کند. خط تولید روکش ملامینه ام دی اف هم در سال 1392 نصب و راه اندازی شد.

برا یکسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آپادانا ام دی اف تماس بگیرید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط